KÖK YAPI PREFABRİK & KONTEYNER

Şirket olarak yılların kazandırdığı tecrübe ile, kaliteli ve uygun fiyatlı prefabrik ve konteyner projelerimiz ile sizlere farklı bir yaşam tarzı sunmayı hedefledik. Türkiye’nin her noktasında tamamladığımız anahtar teslim projelerimiz ile, konteyner ve prefabrik alanında uzman kadro ve teknolojik ekipmanımızla sizlere hizmet sunmaktayız.

Şirketimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketleri arasında yer almak için, her geçen gün daha geniş bir alana yayılmakta ve ülkemizin her karesine imzasını atmaya devam etmektedir.

Hayallerinizi tasarlayan özgün projelerimiz, kaliteli yapılar ve aynı zamanda ekonomik projelerimiz için sizleri de büyük KÖK YAPI ailesinde görmekten mutluluk duyuyoruz. Çünkü biz mutlu müşterileri seviyoruz…

Misyonumuz;

Tüm üretim ve hizmet sürecinde uzman kadrosuna iyi bir çalışma alanı sunarak, müşterilerine güvenilir, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet sunmayı, Türkiye’nin her şehrine imzamızı atıp, özel yapılar inşaa etmeyi, Dünya üzerinde Türk şirketlerine ve yapılarına olan güveni arttırmayı misyon edindik.

Vizyonumuz

Gerek ülke çapında, gerekse yurt dışında, müşterilerin güven duyduğu, teknolojini sürekli takip edildiği, gelişimi kendisine ilke edinen bir marka olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek.